Tašky Celofán BO-PP Eurovýsekem

Plastové sáčky Bioriented PP s lepicí chlopní a děrovačkou na eurootvory jsou ideální pro skladování výrobků a jejich zavěšení na polici pro prodej nebo vystavení.

Tyto sáčky umožňují zákazníkovi dokonale vidět na výrobek, který obsahují, snadno se otevírají a zavírají a jsou vyrobeny z vysoce odolného a propustného polypropylenu.

  • Lepicí uzávěr
  • Připraveno k zavěšení na lineární stojany.
  • Průhledné
Vidět vícVidět méně

Vybrané produkty v Tašky Celofán BO-PP Eurovýsekem


Aktivní filtry

Praktické celofánové sáčky s euroděrovači

Pokud hledáte praktickou a odolnou variantu balení vašich výrobků, představujeme celofánové sáčky BO-PP s lepicí chlopní a děrovačkou na eurootvory. Proč jsou vynikající volbou? Prozradíme vám to níže.

Jejich specifický formát s lepicí klopou a děrováním euro dírkou je odlišuje od ostatních sáčků. Malý otvor v horní části je speciálně navržen a umožní vám sáček snadno vložit do regálů obchodů a supermarketů. Tento závěsný systém je velmi užitečný pro vystavení výrobků v místě prodeje, protože se dosáhne úhledné a atraktivní prezentace. Kromě toho lze klopu na opačném konci uchytit pomocí lepidla, což usnadňuje její otevření a umožňuje bezpečné, vzduchotěsné uzavření, které chrání obsah sáčku před poškozením nebo vnější kontaminací.

Široká nabídka velikostí celofánových sáčků

Co se týče velikostí, mají tyto sáčky velmi univerzální formát. Na našich webových stránkách můžete zakoupit velké celofánové sáčky, ale převažují menší velikosti. Můžete tak najít ideální velikost pro své výrobky, od drobných šperků až po objemné produkty. A protože jsou tyto sáčky vyrobeny z tohoto typu materiálu, jsou zcela průhledné, což vám umožní jasně a atraktivně vidět obsah.

Vidět vícVidět méně