Tvrdé Plastové Skleničky pro Opakované Použití

Chcete svým hostům poskytnout jedinečné a nesrovnatelné služby? Tvrdé plastové kelímky pro opakované použití vám v tom pomohou. Díky nim můžete ušetřit peníze a zároveň přispět k udržitelnosti životního prostředí, protože je můžete používat opakovaně s naprostým klidem a zároveň poskytují vašim akcím větší bezpečnost, nerozbijí se a odolají jakémukoli úderu nebo nárazu.

Užijte si širokou škálu designů opakovaně použitelných plastových kelímků, které najdete v našem rozsáhlém katalogu, jsme si jisti, že najdete ten, který vyhovuje vašim potřebám a vašemu rozpočtu.

  • Snadno projdou za sklenice ze skla
  • Vysoká odolnost vůči teplotám a nárazům
  • Lesk, průhlednost, elegance
Vidět vícVidět méně

Vybrané produkty v Tvrdé Plastové Skleničky pro Opakované Použití


Aktivní filtry

Když je uvidíte, budete si zprvu pravděpodobně myslet, že jsou ze skla, ale dokud je nevezmete do ruky a nezjistíte jejich lehkost, nebudete vědět, že se díváte na opakovaně použitelné kelímky z tvrdého plastu, protože jejich podobnost s tradičními kelímky je překvapivá.

A nejen to, díváte se také na kelímky z tvrdého plastu, které jsou prakticky nerozbitné a budou plnit funkci těch tradičních, ale s velkými výhodami z hlediska hygieny, zdraví a úspory.

Plastové kelímky pro opakované použití

Ať už na víno nebo na jakýkoli jiný druh nápoje, s alkoholem nebo bez něj, tyto opakovaně použitelné plastové kelímky zvýší úroveň vašich služeb. Proto si je vaši zákazníci oblíbí na venkovních akcích, jako jsou svatby nebo výročí, kde jde ruku v ruce praktičnost a elegance. Ať už je přípitek jakkoli hlasitý, tyto sklenice snesou všechno.

Naše sklenice na víno z tvrdého plastu pomáhají zachovat veškerou autentickou chuť vín, která podáváte ve vašem podniku, na cateringu, akci nebo večírku. Kvalita jejich materiálů zajišťuje, že nedochází k přenosu chutí ani vůní. Díky opakovaně použitelným sklenicím na víno si vaši zákazníci výhradně vychutnají všechny tóny vína, které vaši hosté ochutnávají.

Mezi sklenicemi z tvrdého plastu v našem katalogu vyniká také opakovaně použitelná sklenice s balónkem, zejména pro míchané nápoje, jako je gin s tonikem.

Přirozeným spojencem našich sklenic jsou plastové kbelíky na led, výrobek, který se skvěle kombinuje s těmito odolnými produkty, které se tak dobře hodí na elegantní akce.

Vidět vícVidět méně