Kartonové a Papírové Kelímky

Když mluvíme o nákupu kartonových kelímků pro vaši cateringovou firmu, automaticky nás napadne jeden z nápojů par excellence: káva. Věděli jste však, že kartonové kelímky můžete použít i na studené nápoje?

V této kategorii vám ukážeme typy kartonových kelímků , které si můžete pořídit jak pro svůj catering, tak na oslavu narozenin nejlepšího přítele. Nádoby, které se vyznačují odolností vůči vysokým a nízkým teplotám, lehkostí při přepravě, šetrností k životnímu prostředí, a dokonce i papírové kelímky, které budou ozdobou večírku!

 • Snadná přeprava a skladování
 • Udržování teploty
 • Recyklovatelné
Vidět vícVidět méně

Nejprodávanější


Kelímky na Teplé a Studené Nápoje

Kartonové Kelímek na Studené Nápoje

Zvlněná Lepenka Kelímky

Ekologické Kartonové Kelímek

Sklenice z Cukrové Kelímky

Víčka na Kartonové Kelímky

Plastové Kelímky

Aktivní filtry

Pokud jste došli až sem, je to proto, že chcete vědět vše o nákupu kartonových hrnků, ve kterých můžete podávat kávu, čaj nebo studené nápoje. Jsme si jisti, že vám tyto informace pomohou při výběru produktů, které hledáte.

Papírové kelímky

Kartonové kelímky neboli papírové kelímky se vyrábějí z lepenky, což je složka získaná navrstvením několika vrstev papíru, čímž vzniká materiál, který je tvrdší a odolnější než samotný papír. Měří se podle gramáže, tj. hmotnosti g/m2. Čím je papír těžší, tím je odolnější.

vasos de papel

Těchto šálků je celá řada, ale jaké vlastnosti mají společné?

 • Šálky vhodné pro horké nápoje (káva, čaj, nálev, horká čokoláda...) jsou vhodné i pro studené nápoje, jako jsou nealkoholické nápoje a džusy. Ty, které jsou kompatibilní se studenými nápoji, však nejsou vhodné pro horké nápoje. Slibujeme, že to není tak složité, jak se zdá, jen se pro jistotu podívejte na vybraný model. A pokud máte pochybnosti, zeptejte se našeho zákaznického servisu!
 • Univerzální nádoby pro pracoviště, cateringové podniky a soukromé oslavy (narozeniny, grilování, pikniky, setkání atd.).
 • Karton velmi dobře izoluje teplo, čímž udržuje teplotu tekutin a ztěžuje popálení rukou při servírování.
 • Obecně platí, že nemění chuť kávy ani tekutiny, kterou obsahují.
 • Lze je recyklovat a některé modely jsou ekologické, biologicky rozložitelné a kompostovatelné.
 • Odolné a kvalitní.
 • Zaoblený okraj, příjemný na pití.
 • Na výběr je řada velikostí, barev a vzorů.

Kraftové papírové kelímky

Kraftové papírové kelímky jsou bezpochyby velmi dobrou volbou pro vaše podnikání. V této kategorii si můžete pořídit papírové kelímky z kraftového papíru a prohlédnout si celý náš web, kde najdete různé modely. Pokud chcete přilákat více zákazníků, jsou jednorázové kartonové kelímky skvělou alternativou, jak zpestřit svou nabídku.

Kartonové kelímky na jídlo s sebou

Složení a design těchto jednorázových kartonových kelímků je samozřejmě předurčuje k použití jako kelímky s sebou. Nezáleží na tom, zda si je vyberete jako řešení s sebou, nebo je dokonce zahrnete do objednávek na rozvoz domů.

Za zmínku stojí, že vnitřní strana těchto kelímků je opatřena papírovou podšívkou, která je ideální pro uchovávání nealkoholických nápojů, džusů, limonád a celé řady dalších teplých i studených nápojů.

vasos de carton

Stále nejste rozhodnuti?

Pokud máte při nákupu kartonových kelímků na kávu stále pochybnosti, zavolejte nám a my vám pomůžeme, jak jen to bude možné! Můžete si být jisti jedním: jejich poměr ceny a kvality je bezkonkurenční.

Vidět vícVidět méně