Materiál

Nějaký Balíček

Barva

Opatření

Papírové Tašky a Sáčky s Plochým

Objevte náš katalog papírových tašek s uchy z více než 100 referencí a s množstevními slevami.

A nezapomeňte, že pokud potřebujete pomoci s nákupem papírových tašek s uchy, neváhejte se na nás obrátit a my vám nabídneme odbornou péči. Nezapomeňte však, že naše výrobky nabízejí

 • Bezpečnost při uchopení
 • Ochranu, abyste si nepoškodili ruce
 • Širokou škálu objemů a formátů
 • Možnost personalizace
Vidět vícVidět méně

Nejprodávanější


Vybrané produkty v Papírové Tašky a Sáčky s Plochým


Aktivní filtry

Praktické a všestranné tašky s rukojetí

Papírové tašky s rukojetí se hojně používají ve všech možných odvětvích: potravinářství, móda, maloobchod, velkoobchod atd. Proto může špatná volba zhatit dobře odvedenou práci ve vašem podniku. Proto jsme pro vás připravili výběr tašek s papírovými uchy, které mají potřebné vlastnosti, aby překonaly jakýkoli druh výzvy.

Pokud existuje nějaký výrobek, který v posledních letech pokročil, jsou to právě tašky s uchy. Pryč jsou doby křehkosti, protože výrobci výrazně investovali do jejich pevnosti. Naše tašky s papírovými uchy jsou navrženy tak, aby:

 • neporanily vaše ruce při manipulaci
 • Udržely přiměřenou hmotnost
 • maximalizovaly vnitřní prostor, aniž by se snížila jejich pevnost
 • byly opakovaně použitelné
 • byly velmi snadno recyklovatelné
 • umožnit přizpůsobení

Jak vidíte, do našeho katalogu jsme vložili hodně lásky. Jsme si jisti, že nebudete zklamáni!

Kraftové papírové tašky s uchy

Ověřili jsme si to: milujete kraftové papírové tašky s uchy. Možná je to proto, že jsou opravdovou klasikou této kategorie, nebo možná kvůli jejich přírodní barvě, která je vždy vítězná. Faktem je, že kraftové tašky s uchy patří k nejprodávanějším výrobkům značky Monouso, a proto máme obrovský katalog.

Navíc jednou z výhod tohoto materiálu je, že se skvěle hodí od gastronomie a potravinářství až po obchody s oblečením a módou. Důvodem je to, že trvale udržitelné poselství nevypadá nepatřičně v žádném obchodě.

Takže teď už víte: pokud chcete dosáhnout dokonalého spojení spolehlivosti a estetiky, kraftová papírová taška s uchy je vaším spojencem.

Bílé papírové tašky s uchy

Ano, kraft je klasika, ale bílé papírové tašky s uchy jsou v této kategorii univerzální.

Hlavní předností bílých papírových tašek s uchy je, že předávané sdělení je, nikdy lépe řečeno, prázdné plátno. Tento výrobek může vyjadřovat čistotu nebo úhlednost, což je zásadní v potravinářských nebo i zdravotnických podnicích.

Nezapomínejme však, že bílá je barva, která se dokonale integruje s jakýmkoli typem značky. To znamená, že nezáleží na barvě loga vaší firmy ani na výzdobě vašich prostor: pokud budete svůj výrobek podávat v některém z těchto sáčků, vylepšíte tím svou image.

Dáváte přednost jiným barvám? K dispozici máte papírové tašky s uchy v zelené, tyrkysové, oranžové, růžové, červené, černé...

Levné papírové sáčky s uchy

Trvá velmi, velmi dlouho, než získáte tak rozsáhlý a konkurenceschopný katalog levných papírových tašek s uchy. Proto jsme vám usnadnili jeho užívání. Nezapomeňte však, že abychom vám mohli nabídnout tyto mistrovské ceny:

 1. jsme pečlivě vybírali naše dodavatele, abychom je dostali co nejtěsněji.
 2. Využili jsme naše více než desetileté zkušenosti v oboru.
 3. Čistíme náš katalog tak, abyste v něm našli jen ty nejkonkurenceschopnější produkty.

Jsme na to hrdí. Dejte to najevo!

Papírové tašky s uchem, které najdete v Monouso

Jako poslední detail nezapomeňte, že u Monouso najdete více než jen typické papírové tašky s uchy.

Jedním z příkladů je, že máme několik typů rukojetí, jako jsou papírové tašky s kroucenými nebo pletenými rukojeťmi , což je výrobek, jehož rukojeti jsou zpevněny kroucením materiálu.

Dalším výrobkem, na který je třeba upozornit, jsou tašky s plochými uchy, což je koncept, jehož cílem je rozšířit úchop, zlepšit odolnost a stabilitu a také zabránit poškození rukou.

V neposlední řadě můžete najít další modely, jako jsou tašky s bavlněnými uchy nebo dokonce tašky z kraftového papíru s vysekávanými uchy, které patří k nejúspornějším taškám.

Nezapomeňte, že na přání najdete u Monouso také papírové tašky bez držadel, takže pokud hledáte právě tento výrobek, najdete rozsáhlý katalog tohoto produktu. Najdete u nás také nabídku amerických papírových sáčků, což je velmi oblíbený typ výrobku v gastronomii, konkrétně v oblasti take away.

Vidět vícVidět méně