Papírový Kelímek Bez Plastů 12 Oz/360ml Černá Ø8,0cm (50 Ks)

Odkaz12620-50
 • Plastic Free
Papírový Kelímek Bez Plastů 12 Oz/360ml Černá Ø8,0cm (50 Ks)
 • Papírový Kelímek Bez Plastů 12 Oz/360ml Černá Ø8,0cm (50 Ks)
 • Papírový Kelímek Bez Plastů 12 Oz/360ml Černá Ø8,0cm (50 Ks)
 • Papírový Kelímek Bez Plastů 12 Oz/360ml Černá Ø8,0cm (50 Ks)

Podobné produkty:

50 Ks   7,42 € 0,148€/Ud
7,42 € (tax incl.) 0,148€/Ud
Na Objednávku Množství

Cena za krabici 50 Jednotky

Odkaz12620-50

Barva


 • Bez plastů
 • Biologicky rozložitelné
 • Kompostovatelné
 • Recyklovatelné

Kartonový kelímek vyrobený ze 100% papíru z panenských vláken z udržitelných a ekologických lesů. Objem přibližně 12Oz/360ml.

 • Jedná se o kelímek, který neobsahuje 100% plast a je vyroben pouze z papíru.
 • Biologicky rozložitelné a kompostovatelné: Odložte do kontejneru na bioodpad.
 • Odolnost vůči kapalinám díky povlaku na vodní bázi.
 • Vhodné pro horké i studené nápoje.
Vidět víc

Popis

Kartonové kelímky: ideální volba s sebou

Kartonové kelímky: ideální volba s sebou

Ačkoli si většina lidí myslí, že jejich použití je omezeno na šálky na kávu, ve skutečnosti je můžete využít při mnoha dalších příležitostech a okamžicích.

Najdete je ve všech velikostech a tvarech: s víkem i bez něj, úsporné a s nejrůznějšími designy a barvami, abyste si mohli naservírovat dobrou horkou kávu nebo si vychutnat jakýkoli studený nápoj. Proto jsou kartonové kelímky, známé také jako papírové kelímky, nejpohodlnější a nejuniverzálnější možností, kterou lze dnes na trhu najít.

Proč byste si měli kupovat papírové kelímky?

Pokud podnikáte v oboru take-away, jistě víte, že jsou pro každou službu take-away nezbytné. Kartonové kelímky mají mnoho výhod:

 • Vyrobeno pro odnos s sebou: Vaši zákazníci budou moci svůj nápoj pohodlně konzumovat v provozovně, nebo si ho mohou vzít s sebou a dát si ho kdykoli jindy. Kromě toho si můžete zakoupit specifická víčka pro průměr každé sklenice. Výhodou je pohodlí, které vám umožní nabízet mnohem komplexnější služby.
 • Odolnost: Díky dobré tepelné izolaci budete moci servírovat horkou kávu nebo studené nápoje bez obav, že se materiál zdeformuje nebo bude příliš horký či studený.
 • Stohovatelné: Jsou stohovatelné, takže nebudete mít problém s jejich uložením v jakémkoli prostoru.
 • Udržitelnost: Dokonalá alternativa k plastům, takže mluvíme o současnosti a budoucnosti. Jsou vyrobeny z celulózy z panenských vláken z lesů certifikovaných pro odpovědné hospodaření se zdroji. Svým nákupem se tedy vyhnete odlesňování a zavážete se k péči o životní prostředí.

Bez plastů

Bez plastů

Při výrobě tohoto výrobku nebyl použit žádný plast, proto se jmenuje Plastic Free. Spotřeba tohoto typu výrobků přispívá k péči o životní prostředí a k jeho respektování.

Biologicky rozložitelné

Biologicky rozložitelné

Tento výrobek je biologicky odbouratelný, rozkládá se a rozkládá v krátké době zcela přirozeným procesem, aniž by zanechával zbytky a aniž by bylo nutné zasahovat člověka.

Kompostovatelné

Kompostovatelné

Tento výrobek je kompostovatelný. Po vyhození do kontejneru na bioodpad a za kontrolovaných podmínek v průmyslových kompostárnách se z něj stane kompost, čímž se uzavře udržitelný cyklus.

Recyklovatelné

Recyklovatelné

Po skončení životnosti můžete tento výrobek bez problémů recyklovat. Stačí věnovat pozornost materiálu, ze kterého je vyroben, abyste věděli, do jakého kontejneru jej budete muset vyhodit.

100 % kelímky bez plastů

100 % kelímky bez plastů

Dokonalá alternativa ke klasickým kelímkům. Naše kelímky bez plastu Plastic Free jsou vyrobeny výhradně z biologicky rozložitelných a kompostovatelných materiálů.

Aby odolaly všem druhům nápojů, byla klasická plastová laminace nahrazena rozptýleným roztokem na vodní bázi. Vnitřní laminace zabraňuje prosakování tekutin skrz karton, takže jsou ideální na cesty. Kromě toho a díky jejich udržitelné disperzi stačí k recyklaci tohoto typu kelímků pouze vyhodit je do ekologického koše, čímž přispíváte k ochraně životního prostředí.

Sofistikované a elegantní: černé kartonové kelímky

Sofistikované a elegantní: černé kartonové kelímky

Jejich černá barva bude kontrastovat s ostatním nádobím ve vaší provozovně a dodá vaší službě take away sofistikovaný nádech. Použijte je na všechny své večírky, například na Halloween, nebo na elegantnější akce. Jejich hladký povrch bez jakéhokoli zdobení vám navíc umožní na ně psát nebo na ně nalepit samolepku, aby byly ještě poutavější.

S válcovaným okrajem

Naše šálky mají na horní straně zaoblený okraj, který vám pomůže konzumovat produkt pohodlnějším a příjemnějším způsobem. Lze je také kombinovat s jedním z našich kompatibilních vík. Tímto způsobem získáte vzduchotěsné a bezpečné balení pro přepravu a konzumaci nápoje bez obav z úniku nebo rozlití.

Parametry

Barva Černá
Celkové Rozměry 360 ml
Design Plastic Free
Materiál Papír / karton
Nějaký Balíček Vaso
Použití Studené a teplé nápoje
Celková kapacita 360 ml
Certifikáty Kontakt s potravinami
Nižší průměr 5,1 cm
Horní průměr 8 cm
Tvar Válec
Výška 11,7 cm
Biologicky odbouratelný Ano
Kontakt s potravinami Ano
Jednorázový Ano
Vnitrostátní 48236990
Recyklovatelné Si
Nepromazatelné Ano
Balení v krabici 20
Cena za 50
Jednotky v balení 50
Vidět víc Zobrazit méně