Ekologické Kartonové Kelímek

Ekologické kartonové kelímky jsou nejudržitelnější na trhu. Tato řada hrnků nabízí nádherný povrch a skvělou kvalitu a je také velmi odolná, protože se neohýbá a neplesniví. Tyto ekologické kartonové kelímky můžete kombinovat s odpovídajícími víčky, což je ideální kombinace pro vaše zákazníky, kteří si mohou vychutnat vaše nápoje, kdekoli chtějí, bez obav z rozlití nebo skvrn.

  • 100% šetrné k životnímu prostředí: biologicky rozložitelné a recyklovatelné.
  • Vysoce odolný
  • Vynikající povrchová úprava a vysoká kvalita
Vidět vícVidět méně

Vybrané produkty v Ekologické Kartonové Kelímek


Aktivní filtry

Naše ekologické kartonové kelímky jsou vyrobeny výhradně z materiálů pocházejících z lesů obhospodařovaných udržitelným způsobem a jsou nejudržitelnějšími kelímky v oboru.

Naše ekologické kartonové kelímkyjsou vyrobeny výhradně z materiálů pocházejících z lesů obhospodařovaných udržitelným způsobem a představují nejekologičtější možnost, jak si vaši zákazníci mohou každý den vychutnávat kávu.

Každý z našich ekologických kartonových kelímků je certifikován jako šetrný k životnímu prostředí. Proto jsou naše hrnky vynikající alternativou, jak přispět k ochraně planety.

Ekologické, biologicky rozložitelné a kompostovatelné kartonové kelímky

Jejich udržitelnost vyplývá nejen z materiálů, ze kterých jsou vyrobeny, ale také ze skutečnosti, že při jejich výrobě nebyl použit žádný plastový materiál, takže jsou zcela biologicky rozložitelné a kompostovatelné.

Ve společnosti Monouso najdete široký výběr rozdělený do několika rodin. Vyzdvihujeme kelímky z ekologického kartonu bez plastů v bílé, černé nebo cukrové barvě, které jsou základem s různým objemem, a barevné kelímky z ekologického kartonu, které jsou rovněž k dispozici v různých objemech. Kromě toho máme ve společnosti Monouso ekologické kelímky s laminací PLA, nejudržitelnější kelímky s laminací na trhu.

Jednou z velkých výhod těchto šálků je, že odolávají vysokým teplotám a navíc velmi dobře drží teplo, takže mohou být dobrou alternativou jako kartonové šálky pro kávovary na pracovištích nebo také v barech a restauracích s obsluhou s sebou. K dostání v sáčcích a krabicích, využijte naše množstevní slevy.

Vidět vícVidět méně