Značka

Nějaký Balíček

Materiál

Barva

Obaly na na Kremrole

Ahoj! Patříte mezi ty, kteří mají pro své zákazníky vždy připravenou dobrou snídani v podobě čerstvě připravených churros s horkou čokoládou? Pak vás tohle bude zajímat! V Monouso vám přinášíme naše nádoby na churros, které jsou speciálně vyrobeny tak, aby chránily, prezentovaly a přepravovaly vaše lahodné churros, aniž by ztratily svou chuť nebo strukturu.

Víme, že pro vás je nejdůležitější, aby si vaši zákazníci pochutnali na vašich churros, jako by byly čerstvě vyrobené. Proto jsou naše kartonové a papírové nádoby tou nejlepší volbou, protože jsou lehké a snadno se přenášejí. Kromě toho jsou navrženy tak, aby byly odolné proti mastnotě a olejovým skvrnám, takže vaše churros zůstanou déle křupavé.

 • Odolné proti mastnotě a skvrnám
 • Recyklovatelné
 • Stohovatelné a snadno přenosné
Vidět vícVidět méně

Nejprodávanější


Vybrané produkty v Obaly na na Kremrole


Aktivní filtry

Kartonové krabice na churros

Kartony nachurro jsou určeny k zakrývání, přenášení a vystavování potravin, které jsou obvykle mastné.

Jsou všechny obaly na churro stejné? Samozřejmě, že nejsou. Proto vám vysvětlíme hlavní vlastnosti a použití těchto jednorázových obalů na churro.

Pokud existuje jedna věc, která dokonale definuje churros, ať už se jedná o jakýkoli druh, je to tuk. Vyrábějí se z moučného těsta a obvykle se smaží v oleji při vysokých teplotách. Z tohoto důvodu potřebují nádoby, které se nerozmazávají a které lze bez problémů přemisťovat. Proto vám vysvětlíme, s jakými různými materiály pracujeme, abychom tohoto účelu dosáhli.

Potravinářská lepenka používaná na nádoby na churros je odolná a pružná, takže se dokonale přizpůsobí tvaru výrobku. Má vlastnosti odolné proti mastnotě, které zabrání zákazníkům v ušpinění. Navíc je i přes svou robustnost lehká, takže se snadno přepravuje. A tím to nekončí, je k dispozici v různých povrchových úpravách, včetně kraftové. Jedná se bezpochyby o nejoblíbenější provedení v gastronomii, což je pochopitelné, protože díky němu vaše jídlo přirozeně vynikne.

Papír našich kornoutů na churro je cenově dostupný a snadno se skladuje. Kromě toho, že jsou odolné vůči mastnotě, se s nimi snadno manipuluje, takže můžete své hosty rychle obsloužit. A nejen to, jsou také velmi lehké a pohodlné, takže jejich přenášení bude pro každého zákazníka příjemné.

Jak jste viděli, znalost vlastností jednotlivých komponent je velkou výhodou při výběru správného obalu pro váš výrobek. Ve společnosti Monouso máme širokou nabídku obalových materiálů na churros, které udrží vaše potraviny v perfektním stavu při jakékoli přepravě.

Obaly na churros a čokoládu

Nyní, když už znáte vlastnosti námi používaných materiálů, je čas vysvětlit, jaké různé využití mohou mít obaly na churros. Jejich seznam je dlouhý jako ranní fronta v obchodě s churro, proto zde uvádíme jejich nejčastější funkce:

 • Obaly na churros na veletrhy
 • Obaly na churro na akce
 • Obaly na churro pro bary
 • Obaly na churros pro pouliční stánky
 • Obaly na churro pro food trucky
 • Obaly na churros pro zábavní parky
 • Obaly na churro pro místní oslavy

Je jasné, že churros jsou stejnou měrou mastné a chutné jídlo. Navíc se obvykle podávají čerstvě vyrobené, a proto se jedí horké. Z těchto důvodů jsou naše obaly na churro odolné proti mastnotě a zachovávají chuť oleje v churros. Vaše jídlo zůstane uvnitř nádoby na churro vždy chutné.

Existuje něco kultovnějšího než přinést churros svým kolegům a blízkým? Nepochybně ne. Protojsou dózy nachurro lehké a pevné, takže jejich přeprava je snadná a bezpečná. Navíc se přizpůsobí tvaru potraviny, takže s balením nebudete mít žádné problémy.

Ekologické dózy na churro

Strávníci od profesionálů v gastronomii vyžadují stále více informací, potřebují mít pocit, že podnik je v souladu s jejich hodnotami, než do něj investují peníze. Kolik zdrojů se používá k výrobě vašich surovin? Proces výroby vašeho jídla? Kvalita života pracovníků? Všechny tyto otázky je třeba zodpovědět, aby si zákazník vybudoval loajalitu.

Mezi tímto seznamem otázek je na prvním místě používání obalů šetrných k životnímu prostředí. Podle studií by 71 % Španělů bylo ochotno zaplatit více peněz za ekologické možnosti. A nejen to, více než polovina by si vždy vybrala recyklovatelný plastový obal. Jak vidíte, pokud chcete potěšit své strávníky, musíte sáhnout po ekologických alternativách.

Ve společnosti Monouso nabízíme širokou škálu biologicky rozložitelných obalů na churros. S nimi se vaši zákazníci budou cítit hrdí na to, že jedí v podniku, který sdílí jejich vidění světa.

Obaly na churros

Viděli jste někdy na ulici někoho s kartonovým kornoutem na churros a měli jste chuť navštívit nejbližší prodejnu churros? Jsme si jisti, že ano. Je tedy jasné, že chcete-li být úspěšní, musíte na první pohled vyniknout. Jednorázové nádoby na churros tak upoutají pozornost potenciálních zákazníků svým originálním designem a vzory.

Čokoláda. Dulce de leche. Pudinkový krém. Podlouhlé nebo ve tvaru stuhy. Hladké nebo vlnité. Churros si můžete vychutnat v tisíci různých příchutích a tvarech. Proto každý z nich potřebuje jinou nádobu, aby zazářil a zaujal zákazníka. Z tohoto důvodu máme k dispozici více tvarů a vzorů nádob na churros.

Papírové sáčky na churros

Papírové sáčky na churros odolné proti mastnotě jsou dokonalým obalem pro toto kultovní španělské jídlo. Jsou nemastné a velmi snadno se přepravují, takže jsou ideální pro vaše zákazníky, aby si mohli vzít porras s sebou bez rizika, že je potřísní. Papírové sáčky na churros mají navíc tradiční potisk churros, který upoutá pozornost všech kolemjdoucích.

Krabičky na churro

Kartonové krabice na churros vynikají svou univerzálností. Je to dáno tím, že jejich konstrukce umožňuje skladování potravin a zároveň podpírá sklenici a ubrousky. Díky použitým materiálům jsou nemastné, pevné a lehké, takže bez problémů unesou všechnu tuto hmotnost a zároveň se pohodlně přepravují. Kromě toho se dodávají v kraftovém provedení, které zvýrazňuje přednosti výrobků a dodává vašemu podniku přirozený a prestižní nádech.

Kornouty Churro

Naše kornouty churro jsou originální a zároveň klasickou variantou. Obvykle jsou tyto kornouty churro vyrobeny z papíru nebo lepenky a mají nemastné vlastnosti, takže jsou lehké a zabraňují ušpinění rukou zákazníků. A tím to nekončí, jejich tvar a struktura umožňují pevné uchopení, takže vaše obušky budou vždy v bezpečí. Navíc jejich povrchová úprava je nespočetná: kraft, vlnitá lepenka, hnědý papír... Jsou nejen užitečné, ale také zábavné pro děti i dospělé. S použitím churro kuželů se nepochybně výrazně zlepší image vaší firmy.

Mnoho lidí si myslí, že užitečnost a estetika nemohou jít ruku v ruce. Skutečnost je však taková, že jak bezpečnost dopravy, tak osobní značka jsou rozhodujícími faktory pro stejný účel: úspěch vaší firmy. Z tohoto důvodu máme ve společnosti Monouso širokou nabídku designů jednorázových nádob na porras, churros a churros lazo.

Monouso, dodavatel nádob na churro

Jídlo s sebou se v poslední době stalo rostoucím trendem. Podle studií se objem restaurací nabízejících rozvoz zvýšil o 20 %. Kromě toho se očekává, že v příštích letech vzrostou zisky o 50 %. Není pochyb o tom, že pohostinství je na tom lépe než kdy jindy, ale aby bylo možné tuto poptávku zvládnout, je zapotřebí správné vybavení. Potřebujete dodavatele obalů na churros? Ve společnosti Monouso vám nabízíme rozsáhlý katalog výrobků:

 • Papírové sáčky na churros
 • Kartonové krabice na churros
 • Přírubové kornouty na churros
 • Papírové kornouty na churros
 • Jednorázové nádoby na churros
 • Papírové koše na churros odolné proti mastnotě

Typ podniku, který řídíte, není důležitý. Ve společnosti Monouso chceme, aby kvalita vašich výrobků zůstala zachována, dokud si na nich vaši zákazníci nebudou moci pochutnat. Proto vám nabízíme ty nejlepší jednorázové nádoby pro uchování vašich potravin.

Odborníci na prodej nádob na churros

Říká se, že churros do Evropy přivezli Portugalci. Jejich recept vycházel z tradičního čínského youtiao, slaného smaženého těsta, které se používá ke snídani. Spekuluje se také o tom, že porras mohli vynalézt španělští pastevci, kteří jimi chtěli nahradit čerstvý chléb.

Historie i současnost ukazují, že churros jsou mezinárodně proslulým jídlem. Ve Španělsku se jedí s čokoládou a lze je najít ve tvaru misky, v Argentině jsou podlouhlé a plněné guavou, zatímco v Brazílii se podávají čerstvě vyrobené a máčené v tenké vrstvě kokosu nebo kondenzovaného mléka.

Nezáleží tedy na tom, jak porras podáváte. V Monouso máme širokou nabídku jednorázových nádob na churros, ve kterých si zachováte i ty nejexotičtější a nejoriginálnější chutě.

Chcete se o nádobách na churros dozvědět více? Doporučujeme vám kontaktovat naše oddělení služeb zákazníkům.

Vidět vícVidět méně