Vidlička Dřevěný Přírodní 16cm (100 Ks)

Odkaz4324-100
  Vidlička Dřevěný Přírodní 16cm (100 Ks)
  • Vidlička Dřevěný Přírodní 16cm (100 Ks)
  • Vidlička Dřevěný Přírodní 16cm (100 Ks)
  • Vidlička Dřevěný Přírodní 16cm (100 Ks)
  • Vidlička Dřevěný Přírodní 16cm (100 Ks)
  • Vidlička Dřevěný Přírodní 16cm (100 Ks)
  100 Ks   5,70 € 0,057€/Ud
  5,70 € (tax incl.) 0,057€/Ud
  Skladem Množství

  Cena za krabici 100 Jednotky

  Odkaz4324-100


  • Kompostovatelné
  • Vhodné do mrazničky
  • Biologicky rozložitelné
  • Recyklovatelné

  Proměňte svůj gastronomický podnik nebo kancelářskou jídelnu v ekologický prostor díky vidlici z přírodního dřeva o výšce 16 cm.

  • Vyrobeno ze dřeva.
  • Hnědá barva, která se může mírně lišit v odstínu, díky čemuž je každá vidlička jedinečná.
  • Vhodné do mrazničky. Odolná vůči olejům a tukům.
  • Jednorázový, biologicky odbouratelný a recyklovatelný výrobek.
  • Používá se k vaření i ochutnávání teplých a studených pokrmů.
  Vidět víc

  Popis


  Kompostovatelné

  Kompostovatelné

  Tento výrobek je kompostovatelný. Po vyhození do kontejneru na bioodpad a za kontrolovaných podmínek v průmyslových kompostárnách se z něj stane kompost, čímž se uzavře udržitelný cyklus.

  Vhodné do mrazničky

  Vhodné do mrazničky

  Vhodné pro použití v chladničce nebo mrazničce, protože náš výrobek je dokonale odolný vůči nízkým teplotám, aniž by zkřehl nebo degradoval.

  Biologicky rozložitelné

  Biologicky rozložitelné

  Tento výrobek je biologicky odbouratelný, rozkládá se a rozkládá v krátké době zcela přirozeným procesem, aniž by zanechával zbytky a aniž by bylo nutné zasahovat člověka.

  Recyklovatelné

  Recyklovatelné

  Po skončení životnosti můžete tento výrobek bez problémů recyklovat. Stačí věnovat pozornost materiálu, ze kterého je vyroben, abyste věděli, do jakého kontejneru jej budete muset vyhodit.


  Dřevěné vidličky pro vaši firmu - rustikální a udržitelný prvek


  Objevte úžasné dřevěné příbory Monouso. Naše dřevěné příbory vám nabídnou jedinečný styl díky svévýrazné přírodní barvě a struktuře a dodají vašemu stolu rustikální nádech. Oživte své příbory kouzlem dřeva!

  Nespokojte se s konvencemi! Vsaďte na udržitelnost a dobrý vkus s našimi 100% biologicky odbouratelnými a recyklovatelnými dřevěnými příbory. Dodejte svým stolům nádech přirozenosti s dřevěnými příbory Monouso a staňte se etalonem v oblasti ekologického cateringu!

  Ekologická alternativa k tradičním příborům

  Rozhodnout se pro biologicky rozložitelné příbory je vždy lepší. Tato alternativa k plastu zamezuje znečišťování naší planety chemickými prostředky. Stejně tak šetří peníze a čas při jejich mytí. Používejte a vyhazujte bez znečišťování!

  A nemusíte se bát o jejich odolnost, protože tyto dřevěné příbory jsou navrženy tak, aby si poradily s jakýmkoli jídlem, které před ně položíte. Bez problémů tak můžete napíchnout šťavnatý kus masa, nakrájet křupavý salát nebo ochutnat lahodný koláč. Dřevěné příbory vás budou provázet při každém soustu.

  Dřevěné vidličky

  dřevěné příbory

  Rustikální nádech vašeho stolu

  Jsou vyrobeny z březového dřeva, jejich hnědá barva podtrhne krásu vašeho stolu a dodá mu ekologický nádech. Ale počkejte, je toho ještě víc! Naše dřevěné vidličky vám díky své jednoduché, ale ergonomické struktuře poskytnou naprosté pohodlí při každém soustu. Navíc izolují od vysokých teplot, takže zapomeňte na to, že byste se spálili. A co je nejlepší, nepoškrábou vaše cenné nádoby!

  Ekologické příbory Monouso®

  Do naší řady Monouso jsme vložili všechny naše znalosti a zkušenosti odborníků v oboru, abychom vám přinesli to nejlepší jednorázové nádobí. Proto jsme pečlivě vybrali tuto úžasnou dřevěnou vidličku. Proč tomu tak je? Protože víme, že kvalita a cena jdou ruku v ruce. Tato vidlička nejenže splňuje naše přísné standardy kvality, ale je také šetrná k vaší peněžence a životnímu prostředí. Vítězná kombinace!


  Pomůžeme vám vybrat dokonalý příbor pro vaši firmu?

  Víme, jak obtížné může být vybrat ideální dřevěný příbor pro vaši firmu. Na výrobky z naší řady Monouso poskytujeme jako velcí odborníci v oboru plnou záruku. Naším závazkem je poskytnout vám řešení, která usnadní služby, jež nabízíte ve svém hotelu, restauraci nebo stravovacím zařízení.

  Pokud máte jakékoli dotazy, zákaznický servis Monouso vás rád vyslechne a pomůže vám s jakýmikoli dotazy.

  Parametry

  Barva Přírodní
  Celkové Rozměry 16,5 cm
  Materiál Dřevo
  Nějaký Balíček Tenedor
  Certifikáty Kontakt s potravinami
  Tvar Zoubkovaný
  Biologicky odbouratelný Ano
  Kontakt s potravinami Ano
  Jednorázový SI
  Rodina Monouso
  Vnitrostátní 44191900
  Délka 16,5 cm
  Recyklovatelné Si
  Typ Cubertería
  Balení v krabici 24
  Cena za 100
  Jednotky v balení 100 ct
  Vidět víc Zobrazit méně