Talíř Čtvercový z Cukrové Třtiny Bílý 20x20cm (50 Ks)

Odkaz110686-50
  Talíř Čtvercový z Cukrové Třtiny Bílý 200x200mm (50 Kousky)
  • Talíř Čtvercový z Cukrové Třtiny Bílý 200x200mm (50 Kousky)
  • Talíř Čtvercový z Cukrové Třtiny Bílý 200x200mm (50 Ks)
  • Talíř Čtvercový z Cukrové Třtiny Bílý 200x200mm (50 Ks)
  • Talíř Čtvercový z Cukrové Třtiny Bílý 200x200mm (50 Kousky)
  50 Ks 15,24 € -48% 7,97 € 0,159€/Ud
  15,24 € -48%
  7,97 € (tax incl.) 0,159€/Ud
  Skladem Množství

  Cena za krabici 50 Jednotky

  Odkaz110686-50


  • Do mikrovlnné trouby
  • Vhodné do mrazničky
  • Kompostovatelné
  • Biologicky rozložitelné
  • Recyklovatelné
  • Vyrobeno v Evropě

  Talíř Čtvercový z Cukrové Třtiny Bílý 20x20 cm 50 (Ks).

  • Recyklovatelné, biologicky rozložitelné a kompostovatelné.
  • Odolná vůči oleji a tuku, pro teplé i studené pokrmy.
  • Je univerzální pro všechny typy oslav a ideální pro prezentaci jakéhokoli přípravku.
  • Vhodné pro použití v mikrovlnné troubě, troubě a mrazničce, vždy se řiďte doporučeními pro použití.

  Cena je za Balení 50 Ks.

  Vidět víc

  With this product also buy  Popis

  100% talíře pokrmy z cukrové třtiny

  100% talíře pokrmy z cukrové třtiny

  Chcete svou akci nebo catering překvapit udržitelným nádobím, které má však vynikající kvalitu? Nehledejte dál, jste na správném místě a jsme si jisti, že nic lepšího než naše talíře z cukrové třtiny nenajdete.

  Cukrová třtina je jedním z materiálů s nejmenším dopadem na životní prostředí, pokud jde o výrobu jednorázového nádobí. Jak je to možné? Říkáme vám. Desky z cukrové třtiny se získávají z bagasy, což je produkt získaný po zpracování cukrové třtiny. Po zpracování tohoto přírodního materiálu vzniká bioplast zvaný rostlinný polyethylen, který neznečišťuje životní prostředí.

  Protože jsou vyrobeny ze 100% rostlinného produktu, jsou kompostovatelné a přirozeně se rozkládají. To však neznamená, že je můžete vyhodit kamkoli, pro správné zpracování odpadu je musíte odložit do kontejneru na bioodpad.

  Jejich hlavní přednosti však nespočívají pouze v tom, jak jsou ekologické a udržitelné. To jsou některé z jejich dalších výhod:

  • Pevné, ale zároveň lehké: tyto desky budou pro váš podnik nepochybně skutečným objevem. Mají dokonalou tuhost, aby unesly všechny druhy potravin, aniž by se při přenášení na stůl ohýbaly, a přesto nejsou vůbec těžké.
  • Odolné a vhodné pro všechny druhy potravin: talíře z cukrové třtiny bez problémů snesou mastná a olejnatá jídla, stejně jako jídla s omáčkami nebo dokonce tekutiny. Ať už budete podávat jakékoliv jídlo, teplé nebo studené, ujišťujeme vás, že nebudete mít žádné problémy s měknutím, prasklinami nebo trhlinami.
  • Kvalitní povrchová úprava a vzhled: pokud mluvíme o jednorázových talířích, vybaví se nám klasické bílé talíře z narozeninových oslav. Talíře z cukrové třtiny jsou na hony vzdálené představě, kterou máme všichni o talířích na jedno použití. Vizuálně je jejich kvalita velmi vysoká a na dotek je jasně patrná. Mají dvě strany, vnější je drsnější a vnitřní zcela hladká.
  • Snadnose skladují a přepravují: tyto talíře lze velmi pohodlně stohovat , takže zabírají minimum místa a usnadňují přepravu, pokud se mají používat na akcích nebo při cateringu. Protože neváží, budou perfektní volbou kvality, kterou si můžete vzít s sebou na večírky.
  • Snadné kombinování: kombinujte tyto biologicky rozložitelné talíře s jakýmkoli jiným udržitelným designem, který najdete v našem katalogu, a vytvořte tak úhlednou prezentaci a příjemnou atmosféru.

  Do mikrovlnné trouby

  Do mikrovlnné trouby

  Vhodné pro použití v mikrovlnné troubě. Rychle a bezpečně se zahřívá, protože bez problémů odolává a nedeformuje se ani neznehodnocuje. Doporučujeme zkontrolovat technický list pro bezpečné a zodpovědné použití.

  Vhodné do mrazničky

  Vhodné do mrazničky

  Vhodné pro použití v chladničce nebo mrazničce, protože náš výrobek je dokonale odolný vůči nízkým teplotám, aniž by zkřehl nebo degradoval.

  Kompostovatelné

  Kompostovatelné

  Tento výrobek je kompostovatelný. Po vyhození do kontejneru na bioodpad a za kontrolovaných podmínek v průmyslových kompostárnách se z něj stane kompost, čímž se uzavře udržitelný cyklus.

  Biologicky rozložitelné

  Biologicky rozložitelné

  Tento výrobek je biologicky odbouratelný, rozkládá se a rozkládá v krátké době zcela přirozeným procesem, aniž by zanechával zbytky a aniž by bylo nutné zasahovat člověka.

  Recyklovatelné

  Recyklovatelné

  Po skončení životnosti můžete tento výrobek bez problémů recyklovat. Stačí věnovat pozornost materiálu, ze kterého je vyroben, abyste věděli, do jakého kontejneru jej budete muset vyhodit.

  Vyrobeno v Evropě

  Vyrobeno v Evropě

  Tento výrobek je vyráběn v Evropě v souladu se stanovenými normami kvality.

  Nyní jsou nejudržitelnější talíře k dispozici také v bílé barvě.

  Nyní jsou nejudržitelnější talíře k dispozici také v bílé barvě.

  Mezi talíři z cukrové třtiny nemohly chybět talíře s nejrozmanitější barvou. Bílé talíře jsou dokonalým základem pro každý stůl.

  Jejich výhody? Mnoho výhod. Nejenže můžete vytvářet stoly s čistými a neutrálními vzory, ale také máte možnost kombinovat je s nekonečným množstvím barev, které najdete v rozsáhlém katalogu Monouso, a vytvářet tak originální a jedinečné kreace.

  Parametry

  Barva Bílá
  Celkové Rozměry 20x20cm
  Design Catering
  Materiál Cukrová třtina
  Nějaký Balíček Talíř
  Certifikáty Kontakt s potravinami
  Tvar Náměstí
  Šířka 20 cm
  Kompostovatelný Ano
  Kontakt s potravinami Ano
  Rodina Monouso
  Vnitrostátní 12129920
  Délka 20 cm
  Mikrovlnná trouba Ano
  Typ Jednorázový
  Balení v krabici 20
  Cena za 50
  Rozměry 20x20cm
  Jednotky v balení 50
  Vidět víc Zobrazit méně